Rethymno

Třetí největší krétské město vás okouzlí svou krásou, kterou podtrhuje přístavní čtvrť a mohutná benátská pevnost, již byste při své návštěvě města rozhodně neměli opomenout navštívit.

Vychutnávejte atmosféru města při procházení se úzkými uličkami kolem půvabných domků s dřevěnými balkóny, nechte se okouzlit pestrostí města, kdy spatříte mnoho tureckých domů, zajímavé benátské pomníky, kouzlo procházce dodají také minarety, trošku osvěžení nabídnout kašny či fontány. Ve městě sídlí i filozofická fakulta krétské univerzity, jež je považována za duchovní centrum ostrova.

Odpočinout si můžete na pláži nacházející se uprostřed centra či zajděte do divadla či si poslechněte koncert filharmonie.

teeCestovní průvodce
zobrazit více

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce