Kardamena

Moderní turistické letovisko, které si zachovává přirozené a čisté prostředí. Domy a jiné stavby se nachází podél pláže a okolí je velmi krásné, plné stromů a zeleně. Kardamena je malé město, čítá přibližně 1800 stálých obyvatel a nabídne vám pravou krásu Řecka.

Nechybí skvělé pláže, které i z centra jsou maximálně 5 minut chůze. Na své si tu přijdou milovníci bujarých večírků, ale i ti, kteří si raději posedí v příjemném klidnějším prostředí. Dobrá tradiční řecká kuchyně a milí obyvatelé jsou tu samozřejmostí. Každé léto se zde koná festival, kde se můžete zúčastnit mnoha kulturních akcí, jako jsou tradiční tance, výstavy výtvarného umění, divadla ale také soutěže v cyklistice nebo šachách. 

Liliana Cestovní průvodce
zobrazit více

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce