Eko kajaky na řece Acheron

Vydejte se po legendární řece Acheron, po řece, která ve starověku oddělovala svět živých a mrtvých. Řeka je v těchto místech obehnána divokou přírodou a vy se budete cítit jako starověcí dobyvatelé. Řeka zde je úplně jiná než u pramene, je hlubší a silnější. Sjezd vám bude trvat asi dvě hodiny a za tu dobu nepotkáte nikoho kromě vašeho průvodce.

Pokud jedete autem z Glyki, projeďte městečko Necromanetion směrem k pláži Ammoudia a na prvním kilometru hledejte ukazatele na Acheron eco kayaking. Toto místo je často vyznačeno na turistických mapách. Zde, 3 km před ústím řeky Acheron do moře, si doslova uprostřed pole můžete vypůjčit kajaky a sjet řeku Acheron až téměř k moři.

Průvodce vás na cestě dorovodí a upozorní vás na vzácná zvířata, které na řece uvidíte. Máte dvě možnosti, buď můžete dojet k pláži Ammudia a nechat se tam vyzvednout jeepem, který vás i s kajaky zaveze zpět tam, kde jste začali, nebo můžete jet na kajaku i zpět proti proudu, ale to už je celkem náročné. Na řece budete jen vy a průvodce a budete se opravdu cítit jako v divočině.

Byl jsi zde? Ohodnoť to!

Přihlaš se Přihlaš se nebo se zaregistuj během pár vteřin a zbavíme tě navždy vyplňování dalších potřebných údajů!
Opište znaky z obrázku:
Tvé jméno
Doporučuji navštívit ...
Napiš vlastní recenzi