Cestování a doprava ve Francii

Cesta do Francie

Do Francie nejčastěji lidé cestují autobusem, ať už s cestovní kanceláří v rámci zakoupeného zájezdu, nebo zakoupením jízdenky od různých dopravců. Další často volenou možností dopravy je letadlo, buď českých aerolinek či přímo francouzské Air France.

Skvělou volbou je cestovat do Francie vlastním autem. Jednoduše projedete Německo, tím směrem, kterým potřebujete, abyste dorazili do vámi vybrané destinace. Vydat se s partou přátel autem po Francii je rozhodně skvělý nápad.

Cestovní kanceláří do Francie

Cestovní kanceláře jsou schopné domluvit hromadné slevy v rámci dopravy a ubytování. Jedná se o přímé lety se smluveným ubytováním, stravou a dopravou. Finální cena je v takovém případě občas levnější než při cestování po vlastní ose. Prohlédněte a porovnejte si kompletní nabídku zájezdů do Francie.

Doprava ve Francii

Cestování po zemi samotné je dobré také vlakem, po zemi jezdí známé TGV (train de la grande vitesse) či příměstský RER v Paříži.

Cestování autem ve Francii

Pokud chcete cestovat autem pouze po Bulharsku a využít jeho benefity, auta si lze jednoduše pronajmout v každém větším městě nebo na letišti. Pro vyhledání nejlepší ceny mezi hlavními půjčovnami v Bulharsku vám pomůžou stránky Economycarrentals nebo Rentalcars. Další možnost je využít vyhledávač a zkusit najít lokální půjčovny, které občas vyjdou levněji, ale s větším rizikem.

lucienneCestovní průvodce

Vkládej nový obsah

Čím více informací máme, tím lépe můžeme sloužit tobě i ostatním s výběrem zajímavých míst a turistických cílů.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

1 pírko = 1 koruna