Bělorusko

Bělorusko, země na východě Evropy, která se zřejmě rozhodla ubránit se integraci se zbytkem kontinentu. S komplexní historií a bohatou architekturou je Bělorusko báječné místo k prozkoumání, bez ohledu na roční období. S rozmanitou geografií, přírodní historií a volně žijícími zvířaty je tato země snem každého outdoorového nadšence.

Bělorusko umožňuje šanci navštívit Evropu s minimální reklamou a bez graffiti. Mimo monumentální stalinistické hlavní město Minsk, Bělorusko nabízí příjemné krajiny, husté lesy a malebné vesničky. V zemi se nachází dva národní parky a také největší savec v Evropě, zubr. Co se týče Bělorusů, jako hostitelů, nejspíše vás překvapí jejich vřelé přivítání a pohostinnost. 

Liliana Cestovní průvodce
zobrazit více

Co vidět v Bělorusku

Články a cestopisy

Aktuálně se zde nenachází žádný článek

Budťe první a podělte se o svůj zážitek sepsáním krátkého článku či cestopisu. Text nám pošlete na email inforemove@ara.cz a v případě jeho publikování od nás dostanete krásné ara.cz tričko.

Sbírej pírka a lítej v tom s námi

Líbí se ti náš web a baví tě cestování a psaní? Zapoj se aktivně, sbírej pírka a vydělej si na cestování: 1 pírko = 1 koruna.
Už jsme rozdali 101252 pírek.

Piš s námi cestovní průvodce Piš s námi cestovní průvodce